Contactadressen


Klik op betreffende naam om een e-mail bericht te verzenden.

Naam Functie / omschrijving / adres Telefoonnummer E-mail
Frank Veltmaat Voorzitter 06-27003949 f.veltmaat@tvvilsteren.nl
vacature Bestuurslid
Willemien Tuin Penningmeester 0529-458438 w.tuin@tvvilsteren.nl
Koen Herbrink Bestuurslid                   Voorzitter sportcommissie 06-23863682 k.herbrink@tvvilsteren.nl
sportcommissie@tvvilsteren.nl
Martin Hendriks Secretariaat m.hendriks@tvvilsteren.nl
Koen Herbrink Sportcommissie 06-23863682  k.herbrink@tvvilsteren.nl
opgave@tvvilsteren.nl
Harry Wellenberg Onderhoudscommissie
Contactpersoon Sallandse winter competitie
 06-46675857
0529-458577
h.wellenberg@tvvilsteren.nl
Kantine ‘ons Mikpunt’ Siegersteeg 2f
7734 PG Vilsteren
0529-458529